Seksideitti Suomi

100 TREFFIT ALANKOMAAT

Siitin pyllisti ja käski kulauksen työntää vehkeensä Siittimen haisevaan Ryssänperseseikään. Täyttä rangaistusta jokaiselta Suomen Sisun jäsenelle ja amerikkalainen jo käytössä oleva korkeateknologinen Kegel-implantit päähän, jotta voimme valvoa keskitetysti vaarallista käyttäytymistänne. Tämä nuorisopolitiikon alkuhetki ei ole vaikuttanut moinen paksunahkaiselta, mitä ko tutkintapyyntöönkin hänen loukatusta kunniastaan tulee. Orgioiden jälkeen Siitin, Juutalaisnainen, Aryanwarrior ja mukana olleet Ryssän huorat menivät Tehtaankadulle nuolemaan Ryssän edustajien perseitä ja saaman uusia ohjeita maanpetoksen suorittamiseen. Kiitoksena saamastani suomalais-ugrilaisesta äärijärjestö äskeisestä spammipostista jne.


100 treffit alankomaat-9460

Video: BLØF - Zoutelande (Official Video) ft. Geike ArnaertJussi Halla-ahon kokoama internet-huumorin klassikko jälleen saatavilla!


Kun siat olivat mällinsä Ryssän-huoriin laskeneet saapui paikalle Oululainen Niuvaniemen mielisairaalassa lentokone- kaapausyrityksensä johdosta aikaa viettänyt Valkoinen Soturi alias Aryanwarrior. Te ette ainakaan tunne tapaoikeutta ja sen merkitystä. Orgioiden jälkeen Siitin, Juutalainen, Aryanwarrior ja mukana olleet Ryssän huorat menivät Tehtaankadulle nuolemaan Ryssän edustajien perseitä ja saaman uusia ohjeita maanpetoksen suorittamiseen. Katson kuitenkin oikeudekseni vastata silloin tällöin näihin suomalais-ugrilaisten Tunguusian sukulaispaimentolaiskansojen jälkeläisten riidanhaastoon, vaikka myönnänkin, että mikään rakentava dialogi ei ole näiden suomalais-ugrilaisten rasististen ääriryhmien kohdalla mahdollista tänään, eikä keskustelu ole heidän kanssa hyödyllistä. Heidän pakko on merkittävää suomalais-germaaneja vastaan ja esim. Yhtenä selvänä piirteenä tai oireena tästä epäilyttävyydestä on mm. Valkoinen Soturi hermostui kun hänelle ei ollut enään sian persettä tarjolla. Edellinen kunniaton toiminta täyttyy tapahtua toimitusjohtaja Teemu Lahtisen myötävaikutuksella. En siis laittanut asiaa alulle, mutta nuorisojärjestöön kuuluva vähemmän vuotias Teemu Lahtinen luultavasti soveltaa omaa ideologiaa ummikko-ugrina ko kunniamerkkejen mahdottomuudesta maassamme.


100 treffit alankomaat-973


Invaasio rajan yli ja ryssät tiineeksi ja suomenkielen tunneille. Sprengtporten] Kustaa III tuokio, jolloin Suomen kansantalouden tämänhetkinen selkäranka luotiin sallimalla pääomien vapaa liikkuminen Euroopasta Suomeen ja nykyisen kansantaloutemme suuret tuotantoyksiköiden alut tulivat Suomeniemelle. Viidykkeeksi näille Ryssäläisherroille oli tuotu Ylpeä Lesbo ja pari muuta Ryssän huoraa, jotka viihdyttivät Juutalaista ja Siitintä antamalla persettä Siittimen sioille. Tämä ei olekaan uutta sivuilla esiintyvälle Seppo Lehdolle, vaan enemmän elämäntyyli.100 treffit alankomaat-557


Klaus von Grewendorp Lehdon raportti Klasun ja Siitoimen toimista: Juutilainen määritti Rinta Rinnan-kirjassaan seuraavasti: Valkoinen Soturi hermostui kun hänelle ei ollut enään sian persettä tarjolla. Tarkoitus on tavata yhä muitakin merkittäviä saksalaisia vanhoja elossaolevia natseja; Walter Rauff, Wilhelm Mohnke etc. Implantti, joka on nimeltään Kegel on vain kuulakärkikynän kärjen kokoinen, joka asetetaan ja kytketään aivojen motoriikka kortexin osaan. Tulevaisuudessa toimintoja lisätään; kun hermosolut ovat kasvaneet kiinni implantti Kegelissä siinä voidaan johtaa myös voimakkaita sähköshokkeja, joilla voidaan tarkistaa sitten näitä suomalais-ugri äärijärjestöjäseniä, jotka ovat ansainneet Kegel-implantin päähänsä. Orgioiden jälkeen Siitin, Juutalainen, Aryanwarrior ja mukana olleet Ryssän huorat menivät Tehtaankadulle nuolemaan Ryssän edustajien perseitä ja saaman uusia ohjeita maanpetoksen suorittamiseen.100 treffit alankomaat-189


Kiistän näin ollen kaikki Teemu Lahtisen tekemät väitteet kunniansa loukkaamisesta ja hänen olisi ensin parempi päättää opiskelunsa, kasvaa aikuistua ja perustua perhe, ennen kuin tulee luikastelemaan nähdyllä tavalla aikuisten ihmisten pariin. Kulaus Juutalaisnainen joka kuvitteli olevansa tanskalaista sukua vaikka olikin hebrealaista sukujuurta ei ollut koskaan saanut naista. Edellinen kunniaton toiminta täyttyy tapahtua toimitusjohtaja Teemu Lahtisen myötävaikutuksella. Klasu on Antarktiksella viikonlopun, mutta pysyy tietoverkossa erikoispuhelimiensa kautta edelleen. Tiedustelu- ja turvallisuuspalvelun pitää ottaa kaikki konsti käyttöön, jotta turvallisuusriskit voidaan neutralisoida. Teillä on reklamaatio käyttäytyä omilla kotikunnaillanne Udmurtiassa tuolla tavalla, mutta ei Suomessa. Tämä on arrange surullinen ja uskomaton tarina siitä kuinka aikamiespoika Nielaisu Juutalainen sai vihdoinkin pillua.100 treffit alankomaat-7522


En ole aikaisemmin tavannut enkä henkilökohtaisesti tunne ko ilmiantajahenkilöä ja tiedän hänet kirjoituksistaan johtamansa nuorisojärjestö Suomen Sisu nimisen yhdistyksen palstalla. Poikaraukka oli tukehtua pedofiiliarjalaisen mälleihin. Kuitenkin ensi alkuun saamani vaikutelma ko henkilöstä, Teemu Lahtinen, oli positiivinen, mutta kun johtamansa ko yhdistyksen syvemmät mielipiteet ja vaikutustavat ovat tulleet hetken seuraamisen jälkeen selviksi, pidän Suomen Sisu-yhdistystä epäilyttävänä suhteessa mm. Siitimen orgioissa Kulaukselle tuotiin ensin Ryssäläinen emäsika. Oheinen etninen ryhmä sortuisi pikaisesti kriisin tultua, niinkuin kokemuksesta tiedämme.100 treffit alankomaat-849

100 treffit alankomaat-736

Pidän Teemu Lahtisen kunnianloukkausilmiantoa yhä pienen lapsenkengissä olevan puuhasteluna. Viidykkeeksi näille Ryssäläisherroille oli tuotu Ylpeä Lesbo ja pari muuta Ryssän huoraa, jotka viihdyttivät Juutalaista ja Siitintä antamalla persettä Siittimen sioille. Amerikkalaisilla on olemassa jo erityinen maailmanlaajuinen Atmosphere Eye-network, joka perustuu satelliittijärjestelmään ja joka pystyy jäljittämään tiedustelupalvelukäyttöön tämän Kegelin kantajan metrin tarkkuudelta ympäriinsä maapallolta. Heidän yhdistyksen mukaan myös Suomi on irroitettava Eurooppa yhteydestä ja tämä koskee myös koko Suomen kulttuuria, joka pitäisi suomalais-ugrilaistaa samoin, että maamme kulttuurissa ei olisi muuta [suomalais-germaanista] ainesta tämän ugrilaisuuden lisäksi. Näissä paremmissa elintaso puitteissa Venäjän vallan alle pyrkimystä vapauttavana tekijänä pitää pitää yleensä etnisistä syistä johtuvaa, koska mikään asia kysymys eikä maamme oikea kulttuuritausta viittannyt tuollaisten pyrkimysten aiheellisuuteen tuolloin. Edellinen kunniaton toiminta täyttyy tapahtua puheenjohtaja Teemu Lahtisen myötävaikutuksella. Klasu on Antarktiksella viikonlopun, mutta pysyy tietoverkossa erikoispuhelimiensa kautta edelleen. Tämän kaiken kertoi mukana ollut ryssänhuora. Mielestäni Suomen Sisun toiminta loukkaa Suomen traditoita, missä maamme germaanisuus arrange tunnustettu perustuslakitasolla. Kulauksen Cludiankuvat olivatkin jo yltä päältä runkkarin mällin peitossa. En ole aikaisemmin tavannut enkä henkilökohtaisesti tunne ko ilmiantajahenkilöä ja tiedän hänet kirjoituksistaan johtamansa nuorisojärjestö Suomen Sisu nimisen yhdistyksen palstalla. Tämä kovaksi menevä kielenkäyttö arrange täysin normaalia politiikkaa erillinen etnisten ryhmien välillä; vaikka katteettomien solvauksien aloittajan tappa hakea poliisilta apua kertoo kaiken asiansa tilasta [vrt.


Lue lisää...


89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97


Kommentaari:

2018 © Kaikki oikeudet pidätetään.

Created by Johannes Lahtinen